Natjecanja, natjecanja

Autor: Ela Veža, 30. 1. 2017.

Evo nas u trećem tjednu nastave u drugom polugodištu, a to je ove godine i treći tjedan školskih natjecanja. Neki se još nisu ni ugrijali nakon povratka u školske klupe, a najbolji se već pripremaju za više kategorije natjecanja.

Za sada znamo da nam se nekoliko osmaša plasiralo na županijsko natjecanje iz "Osnova informatike", a Mia Brkljačić iz 6. razreda i Moreno Adamović iz 8. razreda su odličan uspjeh pokazali u programiranju. Istaknimo i da je Moreno uz navedene dvije kategorije natjecanja stekao pravo natjecanja i u "Razvoju softvera" tj. u sve tri kategorije. Bravo!

Dok iščekujemo rezultate s provedenih školskih natjecanja u Fotogaleriji  možete pogledati kako je izgledalo najbrojnije školsko natjecanje, natjecanje iz matematike koje obuhvaća učenike od četvrtog do osmog razreda.

Čestitamo svim učenicima koji su se plasirali na daljnja natjecanja te im želimo mnogo uspjeha. Isto tako mnogo sreće i svim učenicima na mnogobrojnim školskim natjecanjima koja tek predstoje narednih dana. Naravno, o uspjesima (što brojnijim nadamo se) redovito ćemo vas obavještavati.