Priredba povodom Dana škole

Autor: Ela Veža, Viktoria Caktaš, 6. 6. 2017.

Priredbom povodom obilježavanja Dana škole Trstenik prikazali smo pravi kreativni kolaž dramsko-scenskih te plesno-glazbenih nastupa. Učenici razredne i predmetne nastave bili su vrijedni tijekom ove školske godine te zaista pokazali  prilično visoku razinu izvedaba. Našle su se tu recitacije o Splitu, šaljivi recitali o Pipi i moru, ples Čokolada, veseli zbor drugaša, lirska kazivanja,  gitaristički duo, igrokaz Dramske grupe, ples naših prvašića, a sve zaokruženo pjesmama školskog zbora. Na kraju priredbe ravnateljica Antonela Petrić uručila je prigodne nagrade svim sudionicima državnih natjecanja.
Poklone su dobili članovi Debatnog kluba, članovi Dramske družine te Antonio Vetma  kao drugoplasirani na Državnom natjecanju u hrvatskom jeziku koji je ujedno proglašen najboljim učenikom školske godine 2017./2018.  Čestitke nagrađenima! Do sljedećeg dana škole, kada slavimo okruglu obljetnicu-70 rođendan, srdačan pozdrav!

Kako je sve izgledalo najbolje ćete vidjeti u našoj Foto-galeriji gdje možete pronaći i ostale fotografije nastale prilikom obilježavanja naših Dana škole.