Naš prvi izlet

Autor: Nataša HRŽIĆ, Antonela PETRIĆ, 18. 5. 2018.

S nestrpljenjem smo dočekali taj dan, 16. svibnja. Dan odlaska na izlet, dan zajedničkog druženja i zabave. Naši prvaši (1.a, 1.b, 1.c, 1.d) opremljeni sportskim izdanjem, sendvičima, loptama, društvenim igrama, ali najbitnije sa željom za otkrivanjem.

Vrijeme nas je držalo na tankoj niti, biti ili ne biti, padati ili ne padati. Unatoč kišici naoružali smo se velikom pozitivom i vodiljom Ništa mi neće ovaj dan pokvarit. Tako su naši učenici u pratnji svojih učiteljica (Nives Aržić, Linda Kavelj, Nataša Hržić, Zorana Granić, Petra Tomić) obišli sinjsko svetište. Posjetili smo Arheološku zbirku Franjevačkog samostana, gdje su djeca bila oduševljena narodnim nošnjama, dukatima, oruđem te ostalim ostacima sinjske prošlosti. Razgledali smo crkvu Gospe Sinjske i zaplovili prema seoskom gospodarstvu Panj. Otvarale su se vrećice, jeli su se sendviči, grickalice, igrale se društvene igre, pjevale pjesme, ali najvažnije od svega uslišane su dječje molitve. Kišica je stala, sunce je izašlo, a sreći i veselju nije bilo kraja.

Prepuni lijepih dojmova vratili smo se kući, pomalo tužni jer je naš izlet završio, ali obogaćeni novim iskustvom. Želite li vidjeti kako nam je bilo?!? Pogledajte u našoj galeriji i uživajte, jer smo i mi uživali!

« Lipanj 2018 »

15.06.2018. 14:43
Objavljena "Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata"
U okviru provedbe projekta GrowCERT izrađena je “Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata” nastala temeljem  Akcijskog plana za provedbu Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti .

14.06.2018. 23:54
Uklonjene poteškoće u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike
U četvrtak, 14. lipnja 2018. godine, u kasnim večernjim satima uočene su nepravilnosti u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike. CARNET je tijekom noći poduzeo sve radnje na uklanjanju poteškoća s pristupom e-Dnevnik aplikaciji koje su uočene kod dijela korisnika sustava ocjene.skole.hr  te je u ranim jutarnjim satima uspostavljena puna funkcionalnost e-Dnevnik aplikacije za učenike.