Nastava u virtualnim učionicama od 18.3.2020.

Autor: Antonela Petrić, 17. 3. 2020.

Dragi učenici,

iako se još uvijek javljaju određene tehničke poteškoće i nejasnoće, nadam se da će od sutra ipak nesmetano funkcionirati zamišljena komunikacija i nastava na daljinu putem virtualnih učionica. Stoga sve koji sudjeluju u radu molim za stpljenje i razumijevanje.

Da podsjetimo, učenici od 1. do 4. razreda i učenici iz Malog razreda, idućih će dana pratiti školski program na HRT3 u programu "Škola na Trećem". Njihove učiteljice će vam putem uspostavljenih komunikacijskih kanala s roditeljima pružati sve dodatne upute, smjernice i zadatke.

Od sutra, 18.3.2020. učenici od 5. do 8. razreda pratiti će nastavu na daljinu putem virtualnih učionica prema našem školskom rasporedu.

Predmetni učitelji će vam u virtualnim učionicama dostavljati poveznice (linkove) na kojima će se nalaziti zadatci za rad. Vaš zadatak za svaki pojedini dan je pronaći predmet iz školskog rasporeda i u predmetu pronaći poruku vašeg učitelja te slijediti uputu učitelja. Zadatke u virtualnim učionicama možete izvršavati bilo kada tijekom dana.

Učenicima je i dalje dostupan program na Sportskoj televiziji.

Ukoliko učenik ima poteškoće pri izvršavanju zadataka može se obratiti predmetnom učitelju preko privatnog razgovora u virtualnoj učionici.

Novonastala situacija nas je svih zatekla, no usprkos tome jako sam ponosna što ste i vi učenici kao i vaši učitelji odmah reagirali i pratili dosadašnje upute kako bismo što prije uspostavili našu virtualnu školu koju su nam danonoćnim radom proteklih dana omogućili vaši učitelji.

Vaša ravnateljica