Centar izvrsnosti SDŽ provodi testiranje za školsku godinu 2022./23.

Autor: Tonkica Maras, 24. 4. 2022.

Prijave na testiranje za upis u programe CI matematike, prirodoslovlja, novih tehnologija i informatike su otvorene i traju od 13. travnja do 13. svibnja.

Program se provodi tijekom 12 subota u trajanju po četiri sata kao izvanškolska aktivnost.

CENTAR IZVRSNOSTI MATEMATIKE (CIM) - održava se u III. gimnaziji Split (popularnom MIOC-u). Produbljuju se znanja iz matematike rješavanjem različitih vrsta zadataka, osmišljavanjem vlastitih zadatka i izrađivanjem projekata. Sudjeluju učenici od 5. razreda OŠ do 4. SŠ

CENTAR IZVRSNOSTI NOVIH TEHNOLOGIJA I INFORMATIKE (CINTI) - održava se u Elektrotehničkoj školi u Splitu. Produbljuju se znanja u programiranju, izradi aplikacija i web-stranica. Prolaze se svi koraci u izradi robota osmišljavanje, programiranje, izrađivanje, testiranje, evaluiranje rada te prezentiranje. Sudjeluju učenici od 7. razreda OŠ do 4. razreda SŠ.

CENTAR IZVRSNOSTI PRIRODOSLOVLJA (CIP) - održava se u Prirodoslovnoj školi Split. Produbljuju se znanja iz područja biologije, kemije i fizike. Osmišljavaju se, provode i vrednuju projekte iz područja prirodoslovlja. Sudjeluju učenici od 7. razreda OŠ do 4. razreda SŠ.

Zainteresirane učenike prijavljuje škola.

Djeco, ako ste zainteresirani, javite se razredniku, predmetnom nastavniku ili stručnoj službi škole (psihologu).

Priloženi dokumenti:
Poster1.pdf (2.14 MB)