Predmetna nastava

Pridružite se webinarima Hrvatske zajednice tehničke kulture

Autor: Ela Veža, 1. 4. 2012.

Hrvatska zajednica tehničke kulture u suradnji s Hrvatskom udrugom učeničkog zadrugarstva i Hrvatskim fotosavezom, tijekom proljetnih školskih praznika od 2. do 6. travnja, organizira radionice tehničke kulture pod nazivom Izvan okvira.

Online prijenos radionica

putem interneta i servisa Microsoft Office Live Meeting
za sudjelovanje pratite poveznicu

HZTK svoje nove radionice stavlja na raspolaganje većem broju zainteresiranih učenika, roditelja i trenera nego što stane u našu učionicu, najnovijom tehnologijom webinara: prijenosa radionice Internetom i mogućnošću da u njoj udaljeni sudionici sudjeluju svojim pitanjima i komentarima!

Radionice traju četiri sata pa će toliko trajati i prijenos. Možete pokušati raditi isto što radimo i mi, a ako nas samo promatrate, možete raditi istovremeno i druge poslove i povremeno baciti pogled u kojoj smo trenutnoj fazi.

Radionice su namijenjene curama i dečkima od petog do osmog razreda osnovne škole. Na našim se radionicama potiče kreativnost, suradnja i međusobna tolerancija! Polaznici će tijekom radionica izraditi neobičnu svjetleću čestitku, na razne će načine ukrašavati pisanice, izradit će jednostavnu raketu i puno će fotografirati digitalnim fotoaparatom. Sve svoje radove ponijet će kući. Raspored radionica

Pročitajte više o radionicama

Za uključivanje u prijenos pratite poveznicu: