> Projekti

Obnova fonda školske knjižnice

Autor: Ela Veža, 24. 10. 2013.

U školskoj godini 2013./2014. naša škola u suradnji s Vijećem roditelja pokrenula je projekt „Obnova fonda školske knjižnice“ čiji cilj je povećati broj lektirnih naslova u školskoj knjižnici i zamjeniti već postojeća stara izdanja novima. U idućim godinama se, osim lektirnih, nadamo obnoviti i povećati broj nelektirnih naslova i neknjižne građe.

Povećanjem broja zanimljivih naslova i zamjenom starih, pohabanih izdanja novima, kod učenika se potiče navika odlaska u knjižnicu, ljubav prema čitanju i osjećaj za važnost pisane riječi.

Stoga se pozivaju učenici i roditelji da donacijama od 10 kn u svakom polugodištu ili više, u skladu s mogućnostima, ili darovanjem aktualnih naslova primjerenih osnovnoškolskoj knjižnici pomognu u obnovi knjižničnog fonda.

Pomozite da omogućimo našim učenicima da imaju pristup novim i aktualnim knjigama koje će ih potaknuti na čitanje!

Zbor učenika

Izvedba "Ježića" na kanalu YouTube

« Prosinac 2018 »

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

04.12.2018. 09:01
Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja organizira Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola", koji će se održati u srijedu, 5. prosinca 2018. godine s početkom u 15 sati u prostorijama Ministarstva znanosti i obrazovanja.