Županijsko natjecanje u atletici za 7.i 8.razrede
Autor: Robert Jelaska, Željka Kovačić, 21. 3. 2024. 11:12
Dana,21.3.na stadionu RNK Split, ASK,održalo se županijsko natjecanje u atletici za 7.i 8.razrede osnovnih škola. Naše učenice osvojile su odlično 5.mjesto a one su:
Lucija Gruica, Mia Ljubić, Petra Perović, Ivona Lukić, Paola Blašković, Lucija Blajić, Anastasija Bereziuk
Naši učenici osvojili su 6.mjesto a oni su:
Bartul Paić, Ivan Vidović, Josip Brkljačić, Toni Belina, Andrej Ligutić, Stipe Šošo, Leon Šerić
Čestitam svima na iznimnom sportskom uspjehu!
[više]Županijsko natjecanje u sportskom plesu
Autor: Robert Jelaska, Željka Kovačić, 13. 12. 2023. 16:38
Dana 12.12.2023 u osnovnoj školi Pazdigrad održalo se županijsko natjecanje u sportskom plesu na kojem su naše cure plesačice osvojile izvrsno 3.mjesto a one su:
Anastasija Bereziuk, Luna Baldo i Linda Pinterić
Čestitamo!
Županijsko natjecanje u plivanju
Autor: Robert Jelaska, Željka Kovačić, 15. 11. 2023. 16:03
Danas u Sportskom centru- Bazeni Poljud održalo se županijsko natjecanje u plivanju.
Naše cure osvojile su izvrsno 5.mjesto!
One su redom: Tonka Tokić, Marija Čalušić, Ana Čalušić, Franka Čalušić, Eva Penović, Mihaela Roza Bokanić,Tia Končarević,Ela Buljan i Ema Gojsalić
ČESTITAM!!
[više]Natjecanje u šahu
Autor: Robert Jelaska, Željka Kovačić, 6. 11. 2023. 11:26
Dana 25.10.u prostorijama šahovskog kluba Brda održalo se školsko gradsko natjecanje u šahu za dječake i djevojčice.
Naše cure su osvojile 3.mjesto a one su:
Vana Višić, Mirta Botica, Margarita Letina, Ana Talaja
A nasi učenici su osvojili 4.mjesto a oni su:
Lovre Ercegović, Danio Kolobarić, Franko Bešker, Toni Belak, Noa Živalj
Bravo za sve
Natjecanje u krosu
Autor: Robert Jelaska, Željka Kovačić, 2. 11. 2023. 16:25
Dana 17.10.na bacalištu atletskog stadiona RNK Split održalo se gradsko školsko natjecanje u krosu.
Kategorija dječaci 7.- 8.razredi osvojili su 4.mjesto, a oni su: Ivan Vidović,Tomislav Žuro, Bartul Paić, Josip Brkljačić.
Kategorija dječaci 5.- 6.razreda osvojili su 4 mjesto a oni su: Marin Matijević, Boris Kozlica, Luka Vukušić, Niko Vučemilo
Kategorija djevojčice 5.- 6.razreda osvojile su 8.mjesto a one su Marija Čalušić, Ana Talaja, Roza Bokanić,Tia Končarević
Čestitke svima,bravo!
U priloženom dokumentu možete pronaći udžbenike koje će učenici OŠ
Trstenik koristiti u narednom periodu.
« Listopad 2018 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |