Centar izvrsnosti iz matematike - testiranje prijavljenih polaznika

Autor: Ela Veža, 27. 10. 2016.

U subotu, 29. listopada 2016. u školi domaćinu Trećoj gimnaziji MIOC, Matice Hrvatske 11 u 10,30 h. provest će se testiranje prijavljenih učenika za Centar izvrsnosti iz matematike Splitsko-.dalmatinske županije.

Svi učenici koji pristupaju testiranju moraju doći u MIOC pola sati ranije (do 10:00 sati)  i prijaviti se nastavniku Marinu Ševi.

U slučaju da su neki od učenika spriječeni pristupiti testiranju u subotu dužni su se javiti svojim predmetnim nastavnicima iz matematike do petka u 9:00 sati.

Mnogo sreće i uspjeha želimo na testiranju, a ako neki od predstavnika naše škole uđe među 30 odabranih, zajedno ćemo se radovati tom uspjehu jer će novostečena znanja sigurno rado prenijeti i kolegama u školi.

Upute za učenike:

vrijeme pisanja:  10.30 – 12.00  (90 minuta)

Svaki učenik će dobiti zadatke na jednom listu papira, a svoja rješenja će zapisivati na dodatnim papirima prema uputama dežurnih nastavnika.

Učenici smiju pisati grafitnom olovkom i koristiti geometrijski pribor koji trebaju ponijeti sa sobom. Kalkulator i formule nisu dopuštene!

Testiranje će se održati za sve prijavljene učenike istodobno u prostorima srednjih škola na adresi Matice hrvatske 11 u Splitu i to: III. gimnazija Graditeljsko – geodetska tehnička škola Škola za dizajn, grafiku i održivu gradnju Prirodoslovna tehnička škola.
Raspored testiranja po učionicama bit će objavljen na web stranici škole domaćina Centra izvrsnosti iz matematike (Treća gimnazija MIOC – http://www.trema.hr/ ).

Rezultati testiranje biti će objavljeni nakon što svi radovi budu vrednovani i objedinjeni, a najkasnije do petka, 4. 11. 2016. u 12 sati.

Popis prijavljenih učenika OŠ Trstenik:

Anton Trumbić
Rino Grgurinović