Dan škole

Autor: Antonela PETRIĆ, 30. 5. 2018.

Danas smo izvedbom igorokaza "Romeo i Đula" 2. put obilježili 70. godišnjicu osnutka naše škole. Izvedbi igrokaza kojeg je napisala učiteljica, voditeljica dramske grupe nazočili su učenici, roditelji i učitelji. Naši glumci, učenici, njih petnaest, svojom su nas izvedbom ponovo oduševili, uveselili i nasmijali. A ako i ne bi! Četiri mjeseca trajale su pripreme za taj, najsvečaniji dan naše škole. Svaku su riječ, svaki pokret, svaku gestu, svaki detalj izvježbali do savršenstva. Izuzetno nam je drago što su za svoj rad dobili brojne pohvale na svim razinama.

U priloženom dokumentu pod -više pronađite tekst o povijesti škole.

Kao i godinama ranije, dodijeljene su nagrade učenicima koji su se svojim rezultatima plasirali na državnu razinu natjecanja. Nagrade su uručene i učiteljima, njihovim mentorima kao i učenici koja je proglašena najboljom učenicom godine.

Priloženi dokumenti:
Tekst_o_povijesti_nastanka_skole.docx (18.72 KB)

« Lipanj 2018 »

15.06.2018. 14:43
Objavljena "Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata"
U okviru provedbe projekta GrowCERT izrađena je “Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata” nastala temeljem  Akcijskog plana za provedbu Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti .

14.06.2018. 23:54
Uklonjene poteškoće u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike
U četvrtak, 14. lipnja 2018. godine, u kasnim večernjim satima uočene su nepravilnosti u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike. CARNET je tijekom noći poduzeo sve radnje na uklanjanju poteškoća s pristupom e-Dnevnik aplikaciji koje su uočene kod dijela korisnika sustava ocjene.skole.hr  te je u ranim jutarnjim satima uspostavljena puna funkcionalnost e-Dnevnik aplikacije za učenike.