Dan škole

Autor: Antonela PETRIĆ, 30. 5. 2018.

Danas smo izvedbom igorokaza "Romeo i Đula" 2. put obilježili 70. godišnjicu osnutka naše škole. Izvedbi igrokaza kojeg je napisala učiteljica, voditeljica dramske grupe nazočili su učenici, roditelji i učitelji. Naši glumci, učenici, njih petnaest, svojom su nas izvedbom ponovo oduševili, uveselili i nasmijali. A ako i ne bi! Četiri mjeseca trajale su pripreme za taj, najsvečaniji dan naše škole. Svaku su riječ, svaki pokret, svaku gestu, svaki detalj izvježbali do savršenstva. Izuzetno nam je drago što su za svoj rad dobili brojne pohvale na svim razinama.

U priloženom dokumentu pod -više pronađite tekst o povijesti škole.

Kao i godinama ranije, dodijeljene su nagrade učenicima koji su se svojim rezultatima plasirali na državnu razinu natjecanja. Nagrade su uručene i učiteljima, njihovim mentorima kao i učenici koja je proglašena najboljom učenicom godine.

Priloženi dokumenti:
Tekst_o_povijesti_nastanka_skole.docx (18.72 KB)

Zbor učenika

Izvedba "Ježića" na kanalu YouTube

« Prosinac 2018 »

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

04.12.2018. 09:01
Najava: Strateški forum "Digitalno sazrijevanje škola"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja organizira Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola", koji će se održati u srijedu, 5. prosinca 2018. godine s početkom u 15 sati u prostorijama Ministarstva znanosti i obrazovanja.